مدیکو فوم

بالش BBL مدیکو

محصول BBL Pillow مدیکو یکی از بهترین روش ها برای فرم دادن به باسن افراد است. در ضمن افرادی که تحت تزریق چربی به باسن قرار گرفته اند باید مدتی از این محصول استفاده کنند.
از آنجایی که این روش به اندازه روش های دیگر ایجاد آسیب نمیکند، در حالی که احساس راحتی میکنید به زودی به برخی از فعالیت های سبک هم بازگردید، متخصصان توصیه می کنند برای چند هفته بعد از تزریق ژل فشار زیادی روی باسن خود وارد نکنید.
طراحی بالش BBL Medico امکان فرم دهی نهایی را فراهم می کند! در طی سه تا چهار روز اولیه پس از لیفت باسن برزیلی، بدن شما خون را به ناحیه پیوند زده می رساند و مواد مغذی ضروری را برای بقای چربی تازه منتقل شده فراهم می‌کند. بیشتر چربی منتقل شده با بافت اطراف ادغام می شود. بسیار مهم است که از فشار بر این ناحیه جلوگیری شود.
بالش به اندازه‌ای کوچک است که می‌توانید آن را همه جا ببرید . در ماشین، مدرسه، محل کار، مترو، و هر جا که نیاز دارید و توصیه می شود از آن در همه جا استفاده کنید (یا ننشینید).
این بالش BBL به هر چیزی از بزرگ کردن باسن و سایر جراحی‌هایی که نشستن در دوران نقاهت را ممنوع می‌کند کمک می‌کند.
وقتی در حال نشستن به خود استراحت می دهید به شما این امکان را می دهد که به برنامه ریزی های منظم ، مانند کار بازگردید یا حتی برای لذت بردن از یک وعده غذایی به راحتی بنشینید.